Ben Kimim

Dijital Pazarlama Uzmanı Muhittin Bilgin Hakkında

1994 Ankara doğumluyum. Ailem ile birlikte Ankara’da yaşamaktayım. Lise hayatımın başından itibaren bilgisayar ile iç içeyim. 12 seneyi aşkın süre bilgisayar dünyası benim hayatım olmuştur. Kızım ve eşimden sonra yeni hayatım ve aşkım SEO 🙂

Son 6 yıldır hayat felsefem bilgi=güç fikri etrafında şekillenmeye başlamıştır. Bilgi hayatımızda en güçlü silah ve koz arasında yer almaktadır. Eğer ki güçlü olmak yenilmez olmak istiyorsanız o zaman bilgili olmalısınız. Bunu hayatımda deneyimlediğim ve tecrübe kazandığım için sizlere rahatlıkla aktarabilmekteyim.

Atalarımız zamanında ne güzel söylemiş öğrenmenin yaşı olmaz ve zamanı da olmaz hayatımızda aldığımız kararlar doğrultusunda öğrenmemiz gereken bilgilerde değişmektedir.

Sizlere muhittinbilgin.com üzerinde başta SEO olmak üzere Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi, Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Ads olmak üzere hizmetleri sunmaktayım.

Ayrıca yukarıda bahsettiğim hizmetler haricinde bildiğim ve çalıştığım iş pozisyonları hakkında da bilgi aktarmak istiyorum. Belki fikir ve görüş almak isteyebilirsiniz. 2 yıl boyunca E-Ticaret Uzmanlığı yaptım. Amazon, Ebay, Etsy, Hepsiburada, N11, E-PttAVM, Trendyol ve GittiGidiyor gibi alışveriş sitelerinde yönetim ve satış yaptım.

Bilgisayar konusunda ise Ağ Yönetimi (Cisco Cihazları) , Bilgisayar Programlama, Domain Yönetimi, Client ve Server Yönetimi, Sunucu Konfigürasyonu, Ağ Güvenliği gibi konularda sistem operatörlüğü ve yöneticiliği yaptım.

Yeni aşkım olan SEO konusunda ise kendimi geliştirmek için önce hizmet daha sonrasında ise eğitim vermek istiyorum. Projeleriniz ve fikirleriniz ile ilgili bana ulaşmak istediğiniz zaman info@muhittinbilgin.com, instagram/muhittinbilgincom üzerinden ulaşabilirsiniz. 24 saat geçmeden sizlere cevap verebileceğimden emin olabilirsiniz.

Başa dön tuşu